NYPAN Asztaloscentrum és Barkácsdiszkont

9700 Szombathely, Varasd utca 16.

NYPAN
Akciók
Ajánlatkérés
Galéria
Kapcsolat

Bolti értékesítő

Szombathelyi telephelyünkre keresünk munkájára igényes, az új kihívásokra nyitott, fejlődni vágyó munkatársakat az alábbi munkakörbe:

BOLTI ÉRTÉKESÍTŐ

Főbb feladatok, munkák:
  • Készlet- és pénzmozgások fizikai és rendszerszintű kezelése
  • Vásárlóink proaktív szakmai támogatása
  • Partnereink személyes felkeresése az üzleti kapcsolatok javításának érdekében
  • Árajánlatok készítése magyar nyelven
  • Megrendelések, szállítások nyomon követése, bonyolítása
  • Elektronikus csatornákon történő kapcsolattartás a cég ügyfeleivel
  • Partnerek, adatainak rögzítése, karbantartása
  • Kampányok ügyintézésében való részvétel
 Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Középfokú, kereskedelmi és/vagy szakirányú végzettség
  • Haladó szintű számítástechnikai ismeretek.
  • Felelősségtudatos, precíz munkavégzés
  • Vevő központú, magas színvonalú kommunikációs és probléma megoldó képesség
  • Magas szintű mentális és fizikai állóképesség
 Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Asztalosipari tanulmányok/tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP)
  • Kereskedelmi területen eltöltött szakmai tapasztalat
  • Alapfokú német nyelvismeret
 Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Csúsztatott munkarend (7.30-17.00 között)
  • Szabad hétvége
  • Szakmai tréningeken való részvétel
  • Plusz juttatások (cafetéria, prémium, munkaruha, utazási költségtérítés)
Állás, munka területe(i):
  • Értékesítés és kereskedelem
  • Teljes munkaidő
 Szükséges tapasztalat:
  • Legalább 1-3 éves szakmai tapasztalat
Munkavégzés helye:
9700 Szombathely, Varasd u. 16.

Kérjük töltse ki az alábbi adatlapot, csatolja magyar nyelű önéletrajzát a bérigény megjelölésével, vagy küldje meg azt részünkre az info@nypan.hu e-mail címre, ez esetben kérjük a tárgyban tüntesse fel a megpályázott munkakört!