NYPAN Asztaloscentrum és Barkácsdiszkont

9700 Szombathely, Varasd utca 16.

NYPAN
Ajánlatkérés
Galéria
Kapcsolat

Értékesítő

DOLGOZZON VELÜNK!

Szombathelyi telephelyünkre keresünk munkájára igényes, önálló munkavégzésre képes, elkötelezett munkatársakat az alábbi munkakörbe: ÉRTÉKESÍTŐ

Főbb feladatok, munkák:
  • az üzletbe érkező vásárlók fogadása, szakszerű tájékoztatása, kiszolgálása
  • pénztárosi teendők ellátása, pénztári adminisztráció
  • kiskereskedelmi tevékenység során történő értékesítéshez kapcsolódó számlázási folyamat működtetése
  • vevői befizetések kezelése, előírt dokumentáció készítése
  • kiskereskedelmi egységhez tartozó raktárkészlet pontos kezelése
  • kiskereskedelmi egység áttekinthető raktározási rendjének megőrzése
  • ügyfélszolgálati terület tisztántartása
  • fokozottan ellenőrzött árukiadás, áruátvétel

Az állás betöltéséhez szükséges:
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • szakszerű, kitartó és tudatos munkavégzés
  • pontosság, megbízhatóság, határidők betartása
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • felhasználói szintű számítógépkezelés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • eladói képesítés
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • német vagy angol nyelvtudás
  • SAP-rendszer ismerete

Munkaidőbeosztás:

  • teljes munkaidő
  • minden második szombaton délelőtti munkavégzés, beosztás szerint

Várjuk önéletrajzát az állás pozíciójának megjelölésével!